Header elementor

Hakkımızda

Emart Gayrimenkul, Arzu Turan’ın uzun yıllara dayalı deneyim ve bilgi birikimiyle 2009 yılından beri hizmet vermektedir. Sektörün tüm inceliklerine hâkim yapısıyla, yeniliklere ve değişime adapte olmayı amaç edinen Emart, ihtiyaçlara yönelik hamleler yapmayı her şeyin önüne koymaktadır.

 

Doğru zamanda doğru kararlar vererek müşterilerinin her zaman yanında olur ve hayallerindeki gayrimenkule kavuşmasını sağlar.

Emart, müşterilerine tamamlayıcı hizmet verebilmek için Emart Bilişim A.Ş’i kurarak, bir projenin her aşamasına hâkim olmayı amaçlamıştır. Güveni yaptığı her işin temeline koyan Emart Gayrimenkul, satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak etkili iletişim gücünün sağladığı avantajlarla, farklı bir hizmet anlayışı sunar. Bu anlayış farkıyla sağladığı çözümleri İstanbul ofisi ile yeni bir pazara daha taşıyarak ülkemiz içerisinde daha efektif hareket etmeyi amaçlamıştır.

PROFESYONEL BİR DANIŞMANLIK ANLAYIŞI

Emart, müşterilerine tamamlayıcı hizmet verebilmek için Emart Bilişim A.Ş’yi kurarak, bir projenin her aşamasına hâkim olmayı amaçlamıştır.

Güveni yaptığı her işin temeline koyan Emart Gayrimenkul satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak etkili iletişim gücünün sağladığı avantajlarla, farklı bir hizmet anlayışı sunar.Bu anlayış farkıyla sağladığı çözümleri İstanbul ofisi ile yeni bir pazara daha taşıyarak ülkemiz içerisinde daha efektif hareket etmeyi amaçlamıştır.

Vizyonumuz

Deneyimli kadrosuyla, etkili ve güvenilir çözümler geliştirerek en üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamak ve bunu yaparken insan ihtiyaçlarını ön planda tutmak.

Misyonumuz

Profesyonel hizmet anlayışını güven, saygı ve şeffaf pazarlama ile birleştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

Uzman danışmanlarımız ve 20 yılı aşan sektör tecrübemiz ile gayrimenkul danışmanlık hizmetini bir adım öteye taşıyoruz. Hedefimiz gayrimenkul alım ve satım işlemlerinizde size etkili ve sonuç odaklı çözümler sunmak

İletişim